FilmoraGo

„FilmoraGo” yra mobilioji vaizdo įrašų redagavimo programa, kuri leidžia naudotojams greitai ir lengvai kurti profesionaliai atrodančius vaizdo įrašus naudojant mobiliuosius įrenginius. Programą galima naudoti ir „iOS”, ir „Android” įrenginiuose, joje siūlomos įvairios funkcijos ir įrankiai, padedantys naudotojams redaguoti vaizdo įrašus. Naudodami „FilmoraGo” naudotojai gali pridėti muzikos, teksto ir specialiųjų efektų, taip pat apkarpyti savo vaizdo įrašus. Programėlėje taip pat yra įvairių iš anksto sukurtų šablonų ir temų, kad naudotojai galėtų kurti stilingus ir vizualiai patrauklius vaizdo įrašus.
„FilmoraGo” – tai programa, skirta vaizdo įrašams, nuotraukoms ir filmams, įrašytiems mobiliuoju įrenginiu, redaguoti. Galite pridėti muzikos, specialiųjų efektų ir pasirinkti įrašymo stilių iš gausybės programos išteklių. Programa suteikia galimybę mokytojui įrašyti komentarą prie kiekvieno paskelbto vaizdo įrašo, nuotraukos ar vaizdo įrašo. Paruošta medžiaga galima dalytis internete, pvz. socialiniuose tinkluose.

(Įvertinkite įrankį)

Loading...

Įrankio pasirinkimo kriterijai
Įrankis veikia naršyklėje
Įrankis turi aplikaciją
Palaiko kelias sesijas vienu metu
Reikalinga registracija dėstytojui
Reikalinga registracija besimokančiajam
Leidžia bendradarbiauti keliems vienu metu
Sinchronizuoja duomenis tarp kelių įrenginių
KalbaAnglų
KainaDalinai mokama
Kokioms operacinėms sistemoms pritaikyta aplikacijaAndroid, iOS
Naudotojų skaičius peržiūromsNeribotas
Naudotojų skaičius darbui aplinkoje1
* Įrankio aprašymas ir informacija apie įrankį parengta 2020 m. rudenį
 • Vaizdo įrašų redagavimas: „FilmoraGo” suteikia galimybę apkirpti, iškirpti, apkarpyti ir reguliuoti vaizdo klipų greitį. Taip pat galima pridėti muzikos, teksto, lipdukų ir specialiųjų efektų.
 • Garso redagavimas: „FilmoraGo” leidžia reguliuoti garso klipų garsumą, pridėti garso takelius prie vaizdo įrašų ir pasirinkti garso efektus.
 • Eksportavimas ir bendrinimas: galima eksportuoti savo redaguotus vaizdo įrašus įvairiomis raiškomis ir dalytis jais tiesiogiai socialinės žiniasklaidos platformose, pavyzdžiui, „Instagram”, „YouTube” ir „Facebook”.
 • Patogi naudotojo sąsaja: FilmoraGo” turi patogią sąsają, kurioje lengva naršyti ir naudotis įvairiomis funkcijomis.
 • Pirkimai programėlėje: “FilmoraGo” siūlo daugybę aukščiausios kokybės funkcijų ir efektų, kuriuos galima įsigyti programėlėje, kad pagerintumėte savo vaizdo įrašų redagavimo patirtį.
 • Atsisiųskite programėlę: „FilmoraGo“ galima nemokamai naudoti tiek Android, tiek iOS įrenginiuose. Atsisiųskite programą iš „App Store“ arba „Google Play“.

 • Pasirinkite vaizdo klipus: atidarę programą, galite pradėti naują projektą paspaudę mygtuką „New Project“. Čia galite pasirinkti importuoti vaizdo įrašus iš savo įrenginio bibliotekos arba įrašyti naujus naudodami programos kamerą.

 • Redaguokite vaizdo įrašą: kai pasirinksite norimus vaizdo klipus, galite pradėti juos redaguoti naudodami programos įrankius. FilmoraGo siūlo daugybę funkcijų, įskaitant apkarpymą, muzikos ir teksto pridėjimą. Naudodami šiuos įrankius galite sukurti profesionaliai atrodantį vaizdo įrašą.

 • Muzikos pridėjimas: norėdami pridėti muzikos prie vaizdo įrašo, ekrano apačioje pasirinkite „Music“ piktogramą. Taip galėsite pridėti muzikos iš įrenginio bibliotekos arba pasirinkti vieną iš programoje iš anksto įdiegtų takelių.
 • Eksportuokite ir išsaugokite vaizdo įrašą: kai būsite patenkinti sukurtu vaizdo įrašu, pasirinkite mygtuką viršuje dešinėje „Export“, kad išsaugotumėte jį savo įrenginio bibliotekoje. Iš ten galite bendrinti savo vaizdo įrašą socialinėje žiniasklaidoje ar kitose platformose.

 • paprastas ir greitas garso ir vaizdo failų redagavimas pradedantiems mokytojams ir mokiniams;
 • namų darbų skyrimas ir atlikimas naudojant programą;
 • mokytojas gali parengti ir įrašyti pamoką, kurioje aptariama pateikta medžiaga, o mokinys ją gali bet kada ir bet kur perklausyti, todėl ši programa ypač tinkama apverstoms klasėms skirtai medžiagai įgyvendinti.
 • Bloom’o taksonomija: kūrimas.

Kiti įrankiai

Atsiliepimai

0 Comments

Ugdymo turinio kūrimas FilmoraGo