Clarisketch

„Clarisketch” yra mobilioji programėlė, kuria naudotojai gali kurti ir bendrinti paveikslėlius ar eskizus su komentarais ir garso įrašais. Ji skirta „Android” įrenginiams ir gali būti naudojama įvairiems tikslams, pavyzdžiui, kurti vadovėlius, aiškinti sąvokas, kurti idėjas arba tiesiog dalytis paveikslėliu su komentarais. Programėlė leidžia naudotojams pridėti tekstą, piešti ant paveikslėlio ir įrašyti garsą, kad būtų pateiktas kontekstas ir papildoma informacija. Kai vaizdas yra nupieštas, juo galima dalytis el. paštu arba socialiniuose tinkluose. Tai naudingas įrankis visiems, kuriems reikia vizualiai ir žodžiu perteikti idėjas, ypač naudingas pedagogams, instruktoriams ir pranešėjams.
„Clarisketch” – tai mobiliesiems įrenginiams skirta programa, leidžianti greitai sukurti trumpą multimedijos užrašą vaizdo įrašo forma, kurį sudaro nuotrauka, piešinys ir balso komentaras. Išsaugotas pastabas galima peržiūrėti bet kurioje interneto naršyklėje, o žinučių gavėjams nereikia įdiegti „Clarisketch” programėlės. Nedidelio formato daugialypės terpės failas leidžia išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu akimirksniu bendrauti su kitais asmenimis.

(Įvertinkite įrankį)

Loading...

Įrankio pasirinkimo kriterijai
Įrankis veikia naršyklėje
Įrankis turi aplikaciją
Palaiko kelias sesijas vienu metu
Reikalinga registracija dėstytojui
Reikalinga registracija besimokančiajam
Leidžia bendradarbiauti keliems vienu metu
Sinchronizuoja duomenis tarp kelių įrenginių
KalbaAnglų
KainaNemokama
Kokioms operacinėms sistemoms pritaikyta aplikacijaAndroid
Naudotojų skaičius peržiūromsNeribotas
Naudotojų skaičius darbui aplinkojeNeribotas
* Įrankio aprašymas ir informacija apie įrankį parengta 2020 m. rudenį
 • Eskizavimas ir piešimas: „Clarisketch” leidžia naudotojams kurti eskizus ir piešti ant vaizdų naudojant įvairius įrankius ir spalvas.
 • Anotavimas: Vartotojai gali pridėti tekstą prie vaizdų, anotuoti pagrindinius taškus, paryškinti svarbias detales, pabraukti ar apvesti svarbiausius elementus.
 • Garso įrašymas: „Clarisketch” suteikia naudotojams galimybę įrašyti garso komentarus, kad jie galėtų pateikti papildomą kontekstą, paaiškinimus ar pasakojimą prie savo vaizdinio turinio.
 • Dalijimasis: Baigę darbą, „Clarisketch” naudotojai gali dalytis savo eskizais ir komentuotais vaizdais el. paštu, žinutėmis arba socialinėje žiniasklaidoje.
 • Bendradarbiavimas: „Clarisketch” taip pat gali būti naudojamas bendradarbiavimui su kitais realiuoju laiku, nes vienu metu su vienu paveikslu ar eskizu gali dirbti keli naudotojai.
 • Įdiekite „Clarisketch”: „Clarisketch” galima nemokamai įsigyti „Google Play” parduotuvėje. Atsisiųskite ir įdiekite ją į savo „Android” įrenginį.

 • Pasirinkite paveikslėlį: Įdiegę „Clarisketch”, atidarykite programėlę ir pasirinkite vaizdą, kurį norite naudoti. Galite pradėti naują eskizą be nuotraukos, padaryti naują nuotrauką arba pasirinkti nuotrauką iš savo prietaiso galerijos.

 • Pradėkite kurti: Pasirinkę vaizdą, pirštu arba rašikliu pradėkite piešti. Galite keisti rašiklio spalvą ir dydį, taip pat galite pridėti tekstą ir figūras.

 • Įrašykite savo paaiškinimą: Kai piešite ant paveikslėlio, „Clarisketch” įrašys jūsų balsą – taip galėsite paaiškinti savo idėjas. Prireikus galite sustabdyti ir atnaujinti įrašymą.

 • Dalinkitės savo „Clarisketch”: Baigę anotuoti ir įrašinėti, galite bendrinti savo „Clarisketch” su kitais. Galite bendrinti jį kaip nuorodą, todėl kiti gali peržiūrėti ir klausytis jūsų paaiškinimo savo interneto naršyklėje. Taip pat galite bendrinti jį socialiniuose tinkluose arba siųsti kaip el. laiško priedą.

 

 • užrašų pagalba galima paprastai ir aiškiai paaiškinti pasirinktą ugdymo klausimą;
 • parengtais užrašais, konspektais, instrukcijomis galima iš karto pasidalyti su mokiniais ar kitais komandoje dirbančiais mokytojais;
 • programa taupo laiką ir gerina pranešimo kokybę, naudojant nuotraukų ir komentarų su pastabomis derinį ugdymo procese.
 • Bloom’o taksonomija – taikymas.

Kiti įrankiai

Atsiliepimai

0 Comments

Ugdymo turinio kūrimas Clarisketch