AnswerGarden

„AnswerGarden” – tai nemokama internetinė priemonė, kurią galima naudoti trumpiems (iki 40 simbolių) tekstiniams studentų atsiliepimams surinkti realiuoju laiku. Dėstytojas/mokytojas/organizatorius paskelbia klausimą ar temą, o besimokantieji/dalyviai tiesiogiai įveda atsakymus. Jei keli atsakantys įveda tą patį atsakymą, jis tampa padidintas ekrane, kaip populiariausias atsakymas. Taip formuojamas populiariausiųjų atsakymų debesis.
„AnswerGarden” – tai svetainė, kuri pateikia atsakymus į mokytojų klausimus akimirksniu. Svetainė nereikalauja prisijungimų, o rašyti atsakymus galima naudojant mobiliuosius įrenginius. Studentai gali patys įvesti atsakymus arba pasirinkti iš siūlomų variantų. Galutinį žodžių debesų lentelės variantą galima įkelti turimais formatais ir pasidalyti su studentais. Daug kartų pasirodęs atsakymas bus padidintas ekrane. Programa leidžia moderuoti studentų atsakymus – jei jie neteisingi, lengvabūdiški ar įžeidžiantys, juos galima pašalinti (per moderatoriaus prieigą).

(Įvertinkite įrankį)

Loading...

Įrankio pasirinkimo kriterijai
Įrankis veikia naršyklėje
Įrankis turi aplikaciją
Palaiko kelias sesijas vienu metu
Reikalinga registracija dėstytojui
Reikalinga registracija besimokančiajam
Leidžia bendradarbiauti keliems vienu metu
Sinchronizuoja duomenis tarp kelių įrenginių
KalbaAnglų
KainaNemokama
Kokioms operacinėms sistemoms pritaikyta aplikacijaWindows, macOS, Linux, Android, iOS
Naudotojų skaičius peržiūromsNeribotas
Naudotojų skaičius darbui aplinkojeNeribotas
* Įrankio aprašymas ir informacija apie įrankį parengta 2020 m. rudenį
 • Rinkti besimokančiųjų atsakymus realiuoju laiku;
 • Pažinti besimokančiuosius;
 • Padėti organizuojant mokymąsi ir diskusijas;
 • Rengti debatus.
 • “AnswerGarden” įrankį pasiekti galite šiuo adresu: https://answergarden.ch/ arba naršyklėje įvedus “AnswerGarden”. Būsite nukreipti į pagrindinį šio įrankio puslapį. Norint sukurti naują klausimyną, spaudžiame ant “Create AnswerGarden”.

 • Būsite nukreipti į puslapį, kuriame reikės sukurti ir įrašyti savo klausimą. Taip pat, šiame lange yra pateikta ir kitų nustatymų, kuriuos galima keisti. Pvz.: atsakymo ilgumas gali būti 20 ar 40 simbolių; galima pateikti savo el. paštą, kad atsakymus galėtumėte pasiekti bet kada; galima įjungti/išjungti filtrą, kuris aptinka ir pašalina dažniausiai pasitaikančius ar nepageidaujamus atsakymus ir pan.

 • Įvedus klausimą ir pasirinkus norimus nustatymus, spaudžiame “Create”.

 • Būsite nukreipti į langą, kuriame matysite savo klausimą (Klausimas) ir galėsite įrašyti atsakymą. Pasidalinę nuoroda su studentais, jie matys tokį patį vaizdą ir galės įrašyti savo atsakymą.

 • Pateikti atsakymai atsiras ekrane akimirksniu, kaip parodyta pavyzdyje.

 • Jeigu nepageidaujate tam tikrų atsakymų, užvedus pelės kursorių ir spustelėjus ant atsakymo, turėsite galimybę jį pašalinti, paspaudžiant raudoną “X”.

 • Atsakymų apačioje rasite įvairiausių funkcijų, norint moderuoti atsakymus ar pasidalinti rezultatais.

Share – dalytis šiuo „AnswerGarden” įvairiuose socialiniuose tinkluose.
Export – eksportuoti atsakymus į “Wordle”, “Tagxedo”, atsisiųsti atsakymus PNG formatu, išversti atsakymus į norimą kalbą, naudojant “Google vertėją”, ar pasidalinti atsakymais “Twitter” platformoje.
About – jūsų sukurto “AnswerGarden” statistiniai duomenys: kada sukurtas, koks klausimas, iš kokių įrenginių buvo rašomi atsakymai.
QR – pateikiama nuoroda ir QR kodas, norint pasidalinti su jūsų “AnswerGarden” su kitais.
Local – galimybė jūsų sukurtą „AnswerGarden” trumpam padaryti lengvai aptinkamą dabartinėje tinklo vietoje (pasirinkimai: 1 val., 1 diena, 1 sav., arba paslėpta)
Moderate – moderuoti atsakymus
Expand – “AnswerGarden” pasididina per visą ekraną.
Admin – galite keisti nustatymus tokiu pat formatu, kaip kuriant klausimą pradžioje.
Refresh – atnaujinti naršyklės langą.

 

 

 

 

 

Įrankis gali būti naudojamas:

 • diskusijoms;
 • debatams;
 • “smegenų šturmui”
 • besimokančiųjų pažinimui
 • Išmoktos temos apibendrinimui

Pagal Bloom taksonomiką priskiriamas “prisiminti” arba “taikyti” lygmeniui. Dėstytojai gali paprašyti studentų prisiminti tam tikrus faktus arba paskaitos pabaigoje sudaryti svarbiausių tą dieną sužinotų faktų sąrašą, naudojant “AnswerGarden”. Formuluojant klausimus per pavyzdžių pateikimą, prašyti pritaikyti reikiamą metodą ar žinias. Taip pat, galima skatinti diskusijas ar nagrinėti problemas, kas irgi priklauso tiem pat Bloom’o taksonomijos lygmenims.

Kiti įrankiai

Atsiliepimai

0 Comments

Metakognityvinės veiklos tyrimas AnswerGarden