Sticky Notes

Sticky Notes yra paprastas veiklos įrankis, skirtas kurti lipdukų sieną idėjų generavimui, reitingavimui, susitikimams ar organizacinėms užduotims. Jį galima konfigūruoti kaip bendradarbiavimo arba individualią veiklą, o mokytojas gali pasirinkti, ar įjungti balsavimo funkciją, ar leisti perkelti pastabas, nustatyti pastabų ir balsų skaičiaus apribojimus, taip pat nustatyti fono spalvų reikšmes.

(Įvertinkite įrankį)

Įrankio pasirinkimo kriterijaiĮrankio funkcionalumas
TaipNe
Įrankis veikia naršyklėje
Įrankis turi aplikaciją
Palaiko kelias sesijas vienu metu
Reikalinga registracija dėstytojui
Reikalinga registracija studentui
Leidžia bendradarbiauti keliems vienu metu
Sinchronizuoja duomenis tarp kelių įrenginių
KalbaLietuvių, Anglų
KainaNemokama
Kokioms operacinėms sistemoms pritaikyta aplikacijaWindows, macOS, Linux, Android, iOS
Naudotojų skaičius peržiūromsNeribota
Naudotojų skaičius darbui aplinkoje
* Įrankio aprašymas ir informacija apie įrankį parengta 2020 m. rudenį

Suteikiamos funkcijos ir galimybės:

• Galimybė pasirinkti iš šešių fono spalvų, kurias mokytojas gali priskirti skirtingoms reikšmėms.
  • Mokytojas gali redaguoti visas pastabas, o mokiniai – tik savo.
  • Galimybė įjungti balsavimo funkciją, kad vartotojai galėtų balsuoti už pastabas.
  • Mokytojas gali nustatyti pastabų skaičiaus ribas vienam vartotojui ir balsų skaičių, jei balsavimas yra įjungtas.
  • Pastabų perkėlimas per drag-and-drop funkciją.
  • Mokytojai gali pasirinkti, ar mokiniai matys tik savo pastabas, ar visas, ir ar gali perkelti tik savo pastabas ar visas.
  • Galimybė eksportuoti visą turinį.

Nustatymai:

• Mokytojas gali nustatyti, kiek pastabų ir balsų gali sukurti vartotojas.
  • Mokytojas taip pat gali nustatyti pastabų fono spalvas, kurios bus naudojamos visoje veikloje (pagal nutylėjimą šešios spalvos), atsižvelgiant į spalvų prieinamumą vartotojams su spalvų aklumu.
  • Galimybė įjungti rotacijos efektą pastaboms dėl prieinamumo.

Vartotojų funkcionalumas:

• Mokiniai gali kurti, atnaujinti, ištrinti ir perkelti savo pastabas.
  • Jei balsavimo funkcija yra įjungta, mokiniai gali balsuoti už pastabas.
  • Mokiniai gali perkelti savo pastabas ar visas, priklausomai nuo mokytojo nustatymų.

Kaip susikurti užduoties veiklą rasite pateikiama Inovatyvių studijų instituto svetainėje.

Kiti įrankiai

Atsiliepimai