List of active policies

Name Type User consent
VMU Privacy Policy Privacy policy All users

Summary

This privacy policy describes what information we collect on edulab.vdu.lt/mokomes and how we use it.

Full policy

Kokią informaciją mes renkame? 

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją: 

  1. Informaciją, kurią mums pateikiate registracijos į praktikavimosi aplinką metu (vardas, pavardė, el. pašto adresas, gyvenamoji vieta). 
  2. Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje praktikavimosi aplinkoje bei naudojimąsi šia praktikavimosi aplinka (įskaitant Jūsų IP adresą). 
  3. Geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių. 
  4. Informaciją, kurią Jūs suteikiate mums su tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas ir pranešimus el. paštu. 
  5. Bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums. 

Kiek laiko saugome surinktą informaciją? 

  1. Užsiregistravusio naudotojo duomenys ir naudotojo sukurtas dalykas (-ai) ir jame esantis turinys  yra saugomi 1 m. nuo paskutinio registruoto naudotojo prisijungimo VDU  praktikavimosi edulab.vdu.lt/mokomes erdvėje. 
  2. Ištrintas naudotojų sukurtas turinys nėra saugomas edulab.vdu.lt/mokomes duomenų bazėje. 

Slapukai 

Svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). edulab.vdu.lt/mokomes ir kitose universiteto svetainėse naudojami tik baziniai naršymui būtini slapukai. Slapukas – tai tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš svetainės į naudotojo kompiuterio kietąjį diską, kad portalo administratorius galėtų atskirti naudotojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete. 

Lankomumo stebėjimas

Mes naudojame „Google Analytics“ įrankį analizuoti šios svetainės naudojimą. „Google Analytics“ generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine (susipažinti su „Google“ privatumo politika galite čia). Lankytojų stebėjimui naudojamas ir Moodle GeoIP vietos nustatymo papildinys. 

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje praktikavimosi aplinkoje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios aplinkos dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams: 

  1. Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikant svetainę asmeniniams poreikiams. 
  2. Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie svetainės naudotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama atskiram naudotojų identifikuoti. 
  3. Be jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais. 

Politikos pakeitimai 

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują jos versiją šioje praktikavimosi aplinkoje. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte su privatumo politikos pasikeitimais. 

Trečiųjų šalių interneto svetainės 

Šioje praktikavimosi aplinkoje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas. 


Ši aplinka yra atvira ir skirta visuomenės nariams praktikuotis Nuotolinio mokymosi aplinkoje.